Zapraszamy Cie na kurs języka angielskiego w niewielkich grupach 4 – 6 osobowych, dopasowanych do Twojego poziomu znajomości języka. Do wyboru mamy kursy stacjonarne lub online, na których spotykamy się raz w tygodniu na 60 minut. Cena kursów wynosi 250zł za miesiąc.

Pierwsze kursy ruszą już w kwietniu 2023. Do wakacji spotykamy się tylko online!

Od września 2023r. wystartują grupy stacjonarne.

Konwersacje

Na naszych kursach skupiamy się na rozwijaniu umiejętności mówienia w języku angielskim, zatem na spotkaniach dominują konwersacje. Tematykę rozmów ustalamy z Wami na jednym z pierwszych zajęć. Zależy nam aby była uniwersalna i przydatna dla wszystkich podczas pobytu za granicą lub goszczenia obcokrajowca w naszym kraju. Tym samym pomijamy tematy typu ochrona środowiska czy kosmos, chyba, że będą to obszary zainteresowań osób w grupie i chęć to dyskusji na tym podobne tematy;)

Gramatyka?

Zakres zagadnień gramatycznych również skonsultujemy z Wami. Wychodzimy z założenia, że należy poznać te zasady, które wzmocnią Twoją pewność siebie przy tworzeniu wypowiedzi, które nie są tabelką z końcówkami i gramatycznymi pojęciami, tak jak tego uczą w szkole. Nauka teorii i zasad, które trzeba zapamiętać, aby mówić poprawnie ogranicza wielu w swobodnej wypowiedzi, więc uczymy jej z dużą ostrożnością, natomiast dużo bardziej wolimy zaprezentować Wam jak tworzyć wypowiedzi, jakimi zdaniami się dogadać w danym temacie i to ćwiczyć na zajęciach.

Czy godzinka w tygodniu wystarczy?

W ramach kursu spotykamy się raz w tygodniu na 60 minut, a między zajęciami podpowiadamy co czytać, oglądać i słuchać, aby w przyjemny sposób poznawać język na co dzień. To Ty wybierasz, które źródła lubisz i pasują do Twojego stylu życia. Nie otrzymasz od nas klasycznego zadania domowego, chyba, że o nie poprosisz. Lata pracy przy kursach pokazały nam, że dorośli kursanci nie mają czasu ani ochoty na taką formę nauki.

Co więcej

Holistyczna Edukacja Językowa to nie tylko nauka języka.

Ze słowem holistyczny spotykamy się dosłownie wszędzie, ale co to pojęcie właściwie znaczy w nauce języka? Holistyczny znaczy całościowy, zakładający, że różne sfery życia i zjawiska przenikają się i mają na siebie wpływ. Również w nauce języka, jako elementu rozwoju człowieka, podejście holistyczne ma bardzo ważne znaczenie.

Dlatego powstało to miejsce, HEJ – Holistyczna Edukacja Językowa, gdzie oprócz kursów językowych, będziemy Cię inspirować i motywować. Razem przyjrzymy się jak harmonijnie wpleść naukę języka w Twój tryb życia i dostosować do Twojej osobowości, aby nie była obciążeniem, tylko atrakcyjnym dodatkiem, źródłem satysfakcji i strefą odpoczynku. Oznacza to, że zamiast zasypywać Ciebie kserówkami i zadaniami domowymi, postaramy się wpleść angielski do Twojego życia w przyjemny i naturalny sposób.

To nie wszystko

Inspiracja i motywacja będzie też płynąć ze spotkań, które dla Was szykujemy. Będą one wzmacniały Twoją pewność siebie w poznawaniu języka ale nie tylko. Zadbamy też o inne obszary rozwoju osobistego, niezbędne abyś mogła/mógł uczyć się i rozwijać, ale też odpoczywać i znaleźć harmonię w tym wszystkim.

Jak mogę zacząć?

Wystarczy zadzwonić pod nr 601 980 950 lub napisać do nas na kontakt@szkola-hej.pl, a my skontaktujemy się z Tobą.

Nie wahaj się zbyt długo, grupy są małe i ich ilość ograniczona.